Pościel

Każdy z nas aby żyć zdrowo potrzebuje dużo snu, natomiast żeby zdrowo spać, potrzebuje dobrego łóżka i pościeli. Dobre łóżko przede wszystkim powinno być bezpieczne i wygodne. Potwierdzić to mogą posiadane przez nie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Należy zwrócić uwagę na rodzaj i wytrzymałość materiału, z którego jest ono wykonane. Nie mogą być to materiały zbyt miękkie o zbyt niskiej wytrzymałości.  Obecnie dostęne łóżka występują w całej gamie kolorów – niezwykle ważne jest, aby barwniki użyte do ich produkcji nie były toksyczne. Równie ważna jak łóżko jest pościel – najlepiej bawełniana, pozwalająca oddychać naszej skórze w trakcie snu. Dostępne pościele zachwycają wzornictwem i kolorami, jednak zanim zachłyśniemy się tą paletą barw skoncentrujmy się na jakości – na rynku istnieje naprawdę ogromny wybór wysokogatunkowej pościeli w niewygórowanych cenach. Warto zwrócić uwagę gdzie produkowana jest pościel – radzimy zrezygnować z chińskich produktów na rzecz towarów produkowanych zgodnie ze standardami Unii Europejskiej – z pewnością wyjdzie to nam na zdrowie. Zdaję sobie sprawę, że czasami trudno się połapać w tak wielu rodzajach pościeli i właśnie dlatego warto choć przez chwilę zastanowić się jaka pościel będzie dla nas właściwa. Pościel z kory, pościel satynowa, pościel bawełniana, pościel dla dzieci … W tym i w kolejnych wpisach postaram się choć trochę przybliżyć Wam róznice, wady i zalety różnych rodzajów pościeli. Zapraszam do lektury i komentarzy.

3 myśli nt. „Pościel”

  1. Witam. Osobiście każdej swojej koleżance polecam pościel Andropolu. Już kilka lat właśnie taką pościel mam w domu i nikt mnie nie przekona do innej. Macie jakieś swoje sklepy z pościelą, gdzie można trochę poszperać i znaleźć coś fajnego? Pozdrawiam

  2. Fajnie poczytać pożyteczne wskazówki o pościelach. Możecie pokazywać wzory pościeli jakie się Wam podobają i co warto kupić?

  3. Miło poczytać coś sensownego na tak ważny temat jak wybór pościeli do naszej sypialni.Pomóżmy wspólnie stworzyć wartościowych poradnik o pościelach dla młodych mam i gospodyń domowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *