Kołdra Medical – kołdra antyalergiczna AMW

Antyalergiczna kołdra Medical

Kolejna propozycja fimry AMW specjalizującej się w produkcji kołder medycznych to kołdra Medical. Poszycie kołdry jest wykonane w 48% z bawełny oraz w 52% poliestru. Wypełnienie tych kołder, czyli to co jest w środku kołdry i ma szczególny wpływ na jakość całego wyrobu i jego właściwości stanowią poliestrowe włokna Amball®, które dzięki swoim właściwością nadają kołdrze lekkość i puszystość. Dzięki pikowaniu kołdry mamy zapewnioną równomierną temperaturę na powierzchni całego ciała, a wspomiane już wcześniej poliestrowe włókna silikonowane Amball®, doskonale utrzymują ciepło. Ponadto wytrzymałościowe właściwości włokien sprawiają, że kołdry przez długi okres czasu zachowują swój oryginalny kształt. Również dzięki temu kołdry Medical AMW możemy prać w pralce w temperaturze do 95C oraz suszyć mechanicznie.

Kołdra antyalergiczna Medical

Jakościowe walory kołder Medical potwierdza posiadany przez nie certyfikat „Tekstylia Godne Zaufania”. Według producenta – firmy AMW Nawrot produkty z serii Medical posiadają właściwości zmniejszające ryzyko rozwoju roztoczy i ich alergenów, co potwierdzają wykonane testy i badania laboratoryjne. Dzięki przeprowadzonym badaniom kołdry Medical są sprzedawane jako wyroby medyczne i są wykorzystywane w wielu placówkach opieki zdrowotnej. Biorąc pod uwagę wszystkie wymienione zalety kołder antyalergicznych Medical zakup takiej kołdry to bardzo trafny wybór dla osób ze skłonnościami do alergii, ale jak podkreśla producent również dla każdego z nas. Kupując taką kołdrę zwóćmy uwagę na oznaczenie na metce wyrobu. Możemy tam znaleźć w opisie: Medical I lub Medical II. Jest to oznaczenie mówiące o ilości – wadze wypełnienia znajdującego się w kołdrze. Kołdra z opisem Medical I będzie posiadała w sobie więcej wypełnienia, będzie trochę cięższa i dzięki temu cieplejsza. Kołdry Medical to kołdry uniwersalne przeznaczone do użytkowania w ciągu całego roku. Jednak biorąc pod uwagę poprzednio prezentowaną kołdrę Cztery Pory Roku – do niej bardziej pasuje mi takie określenie. Chyba, ze ktoś z Was ma stałą temperaturę w swojej sypialni, niezależnie od pory roku. Myślę, że watro wziąć pod uwagę ten rodzaj kołdry w trakcie wyboru swojej nowej kołdry dla siebie lub swoich bliskich.

Jedna myśl nt. „Kołdra Medical – kołdra antyalergiczna AMW”

  1. Mam taką kołdrę i muszę powiedzieć, że jakościowo jest OK. Oprócz tego są lekkie a zarazem ciepłe, co moim zdaniem jest bardzo dużą zaletą kołder Medicala

Możliwość komentowania jest wyłączona.