Kołdra Medical Duo AMW

Kołdra Medical Duo

Dziś moja kolejna propozycja typowo dla „zmarźluchów” – kołdra antyalergiczna Medical Duo firmy AMW.

Kołdra Medical DuoJuż tłumaczę dlaczego w stosunku do tej kołdry użyłam takiego określenia. Tak naprawdę są to dwie oddzielne kołdry połączone ze sobą na stałe lamówką. Dzięki temu są to kołdry nierozłączne i stanowią na pierwszy rzut oka jedną kołdrę. W wyniku takiego działania otrzymujemy kołdrę antyalergiczną zaliczaną do grupy kołder ciepłych – zimowych oznaczanych najwyższą klasą ciepła 5.

Kołdra Medical Duo – jak wskazuje nazwa jest wyrobem medycznym i dzięki temu jest sprzedawana z 8% vatem. Dzięki temu jest odrobinę tańsza niż kołdry innych firm o podobnych parametrach cieplnych. Kołdra jest rzeczywiście bardzo ciepła – kiedyś miałam okazję sprawdzić to na własnej osobie. Waga wsadu kołdry oczywiście zależy od jej rozmiaru, i tak dla rozmiaru 140×200 wynosi 1,2kg, dla rozmiaru 160×200 cm – 1,4kg i dla rozmiaru 200×200 – 1,9kg. Przytoczone rozmiary to najczęściej używane rozmiary kołder w naszych sypialniach. bardzo ważnym atutem tej kołdry oprócz walorów medycznych jest fakt, że tego typu kołdry można prać w temperaturze do 95°C. Dzięki temu możemy mieć prawie pewność, że kołdra będzie nam służyć długi okres czasu. Świadczy to z pewnością o dobrej jakości materiału obszycia kołder. Skład tego materiału to 52% poliester i 48% bawełna. Producentem tych kołder jest rozpoznawana już na naszym rynku firma AMW, której wyroby cieszą się już sporym uznaniem wśród polskich Klientów. Wiadomo, że każda kołdra po jakimś czasie traci swoje właściwości i co jakiś czas należy dokonać jej wymiany. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety kołder Medical Duo, jej cenę i pozytywne opinie wielu klientów warto wziąć pod uwagę właśnie tą kołder podczas planowania zakupu nowej kołdry, zarówno dla siebie jak również dla swoich bliskich. Nie sugerujmy się nazwą – kołdra antyalergiczna, że jest to kołdra przeznaczona jedynie dla alergików. Każdy z nas może spokojnie korzystać z tego typu wyrobów, z pewnością nam nie zaszkodzą, a mogą  jedynie nas ustrzec przed kłopotami zdrowotnymi wywoływanymi przez roztocza i grzyby mnożące się w naszych pościelach.  Polecam każdemu z nas – możliwość zakupu w sklepie KamKryst. Kołdry Medical Duo to dobry wybór na długi okres czasu.

3 myśli nt. „Kołdra Medical Duo AMW”

  1. Też polecam taką kołdrę dla osób, którym ciągle jest zimno. Gruba, ciepła a do tego lekka kołdra. Medical Duo warto kupić

  2. Mam taką kołdrę już jakiś czas i w pełni spełnia moje oczekiwania, jest cieplutka i w miarę lekka.

Możliwość komentowania jest wyłączona.